Fitness - dieta i suplementacja

Ćwiczenia stanowią nieodłączną część każdego skutecznego programu fitness, ale same ćwiczenia nie wystarczą, aby stworzyć zdrowy styl życia. Bez właściwego odżywiania się, ćwiczenia nie zapewnią Ci nawet połowy sukcesu w drodze do bycia zdrowym i wysportowanym. Jednak w połączeniu, odpowiednie ćwiczenia oraz dieta mogą pomóc Ci w tym, aby żyć życiem które jest szczęśliwsze, pełniejsze oraz zdrowsze.

Posiłki po ćwiczeniach

Niezwykle istotne jest uzupełnianie zasobów energii i elektrolitów po treningu , aby zapewnić odbudowę mięśni i tkanek i regenerację ciała przed następną sesją treningową, jednak nie później niż dwie godziny po nim.

Nawodnienie organizmu

Nawadnianie organizmu stanowi bardzo istotny element treningu, a uzupełnienie wody wydalonej przez pocenie jest konieczne . Napoje energetyczne zawierają zbyt dużą ilość cukru, dlatego idealne nawodnienie zapewnią Ci napoje i4Sport bez cukru , takie jak : wody mineralizowane i4Sport Water z magnezem , wapniem i potasem , i4Sport Sport Drink Multifruit Zero – zawierający w składzie L-karnitynę wspomagającą procesy odchudzania oraz Napój cytrynowy i4Sport Hydrating Fitness Drink -opracowany przy współpracy z doświadczonymi dietetykami, pracującymi na co dzień z sportowcami i osobami regularnie ćwiczącymi.